Využijte výhodnou nabídku Last minute pobytů

Na následující období jsme pro vás připravili výhodnou nabídku Last minute pobytů. Sleva je 20%, při pobytu od pěti nocí dalších 10%, hodnota pobytu minimálně 1.200 Kč. Pokud se vám nedaří najít vhodný termín, volejte 777 317 111 nebo pište na info@javorice.cz – rádi spolu s Vámi najdeme řešení. Pro uplatnění vložte v objednávce do pole slevový kupón text lastminute
Kupón je platný pro pobyty v Penzionu Javořice ode dneška do 27.7.2024.

Pečení berana a muzika

V sobotu 6.7. oslavíme státní svátek upálení Mistra Jana Husa symbolicky upečením jednoho berana z našeho stáda. Hrát nám k tomu od 19 hodin budou naši kamarádi, kteří hrají folk, country a trampskou muziku, kterou máme rádi.
Zároveň tím „zkolaudujeme“ nové zastřešení venkovní terasy, které jsme právě dokončili. Pro objednávku pobytu zvolte chatu, Penzion v Kopci nebo kemp. Pokoje v Penzionu Javořice jsou již obsazené.

Beraní maso na rožni

Dozrávají maliny

Letos docela předčasně, je to asi tím brzkým jarem, dozrávají maliny. U nás můžete ochutnat, ale opravdu si natrhat můžete u našich sousedů. Mají krásnou plantáž a pořádají samosběr. Cena 100 Kč za kilo malin, detaily si domluvte na tel. čísle 775209955.

Maliny Maliny