Penzion Javořice

Šest pokojů s vlastním příslušenstvím a centrálním vytápěním, dvě společenské místnosti, bar, krb, venkovní terasa s ohništěm, parkování na zahradě. Celková kapacita penzionu je 15 míst ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, s přistýlkami 17 míst.

Pokoje v 1. patře

 • č. 1: třílůžkový s dětskou přistýlkou (vysouvací šuple), 16 m2, okno do dvora, výhled „do vsi“
 • č. 2: dvojlůžkový, 12 m2, u sebe stojící, ale samostatné postele, okno do zahrady, výhled směrem na Štamberk a Javořici
 • č. 3: dvojlůžkový, 12 m2, dvojlůžko, okno do zahrady, výhled směrem na Štamberk a Javořici
 • č. 7: čtyřlůžkový, dvojlůžko + 2 samostatné postele, 16 m2, okna do dvora. Tento pokoj je umístěn nejníže (vede do něj nejméně schodů), ale přístup do koupelny je po třech schodech, takže ani ten není bezbariérový. Pokoj momentálně není v nabídce.

Každý pokoj má vlastní příslušenství (stavebně oddělená koupelna se sprchou, umyvadlem a WC).

Pokoje v podkroví

 • č. 4: třílůžkový s přistýlkou (dvojlůžko + samostatná postel + přistýlka ve formě matrace pod šikminou. Okna s výhledem na zahradu a do vsi. Pokoj má vlastní koupelnu (WC, sprchu, umyvadlo)
 • č. 5: třílůžkový (3 samostatné postele), okna s výhledem na Štamberk a Javořici a na zahradu
 • č. 6: dvojlůžkový (2 samostatné postele), okno s výhledem na Štamberk a Javořici.
  Tyto dva pokoje (5 a 6) mají společnou koupelnu (WC, sprcha, umyvadlo), přístupnou ze společné podesty. Tím pádem jsou vhodné pro obsazení čtyř až pětičlennou rodinou. V rezervačním systému je lze objednat pouze společně jako apartmán.

Vybavení pokojů

 • Postele o rozměru 80 (nebo 160) x 200 cm, nedělené matrace 80 x 200 cm
 • prošívané deky a polštáře s náplní peří nebo ovčí vlna či duté vlákno, povlečené
 • 2 ručníky, mýdlo a šampón na osobu
 • 1 skříň s ramínky, stůl, židle nebo křesla dle počtu osob
 • noční stolek s lampičkou u každé postele
 • fén v každé koupelně

Společenská místnost pro 20 osob (vinárna)

Významnou součástí našeho penzionu je společenská místnost pro cca 20 osob, které říkáme vinárna. Je v ní krb, kterým je vytápěná na příjemnou teplotu i v době mrazů, bar s výčepem piva Bernard, promítací plátno a zásoba společenských her. Podrobnosti o ní najdete v nabídce pro skupiny.

Děti

Dítě do 3 let, spící s dospělými na dvojlůžku nebo na přivezené postýlce má pobyt zdarma

I na malé návštěvníky jsme zařízeni – postýlka (150 Kč za noc), dětská židlička, vanička, ohřívač kojeneckých lahví, …

Stravování

Snídaně po domluvě (dospělí 120 Kč, děti do 10 let 80 Kč).

Pokud si u nás chcete chystat snídaně sami, můžete v kuchyňském koutku v chodbě před pokojem č. 3 nebo v přízemí v průchodu mezi halou a vinárnou.

Večeřet či obědvat můžete v restauraci Na Kovárně v Mrákotíně (3 km) či v Krahulčí Na Kocandě (cca 5 km).

Podrobnosti objednávky

Objednávku preferujeme elektronicky, naším rezervačním systémem, který Vám ve zvoleném termínu nabídne pouze volné pokoje. Po vyplnění objednávky obdržíte do své e-mailové schránky výzvu k platbě zálohy ve výši 50 % ceny. Po jejím uhrazení Vám zašleme poukaz s vyčíslením doplatku a popis cesty k nám.

Pokud nechcete nebo nezvládnete vyplnit on-line objednávku, napište e-mailem. V něm uveďte termín, o který máte zájem, počet lidí s odlišením dospělí / děti do 10 let, adresu a telefon na Vás. Objednávku na poslední chvíli lze vyřídit i telefonem, platí se na místě v hotovosti. Platební karty inkasovat neumíme.

Při požadavku obsazení pokoje pouze jednou osobou účtujeme 150 Kč za noc za neobsazené lůžko. Za třetí volné lůžko v třílůžkovém ani čtyřlůžkovém pokoji (při obsazení dvojicí) se neplatí.

Podrobnosti o možnosti zrušení zaplacené objednávky najdete ve smluvních podmínkách.

Bonusy, slevy

Nabízíme systém bonusů pro zákazníky, kteří jsou přihlášeni k odběru našeho e-mailového občasníku. Přihlašte se k odběru – v občasníku obdržíte slevový kupón a informace či zajímavosti z našeho okolí. Tyto bonusy jsou platné pouze při přímé objednávce bez zprostředkovatele, tedy on-line zde na tomto webu nebo e-mailem. Při použití slevového kupónu na zprostředkovatelském webu bude účtována plná cena ubytování (platí i pro objednávky hrazené systémem benefit-plus).

Last minute pobyty v sezóně (osobní poptávka na místě v den noclehu) a dlouhodobé pobyty mimo sezónu – cena dohodou

Ceník

Rezervace