Silvestr 2022

Pokud hledáte místo, kde strávit pár dní okolo letošního Silvestra, jste tu správně. Zatím máme volno, rádi uvidíme skupinu okolo 10 osob na 3 noci, ale pokud je vaše představa jiná, zavolejte, dohodnout lze i jinou verzi.

Country večer ve Lhotce už 23. 7.

V sobotu 23. 7. 2022 se koná už šestnáctý ročník lhoteckého Country večera. K tanci i poslechu zahraje už tradiční Brtnický Dostavník, pro dobrou pohodu bude k dispozici guláš, klobása, pivo, limo, víno i něco tvrdšího. Přijďte pobejt…

Znovuotevření Penzionu Javořice

Vážení přátelé,
od ledna 2022 opět otvíráme náš „hlavní stan“ – Penzion Javořice. Po několika měsících stavebních úprav jsme dospěli do fáze, kdy se vracíme k normálnímu provozu. Trvalo to o něco delší dobu, než jsme plánovali, ale to tak bývá :-). Aktuálně je k dispozici 5 pokojů, dva ne – sedmičku obývá babička a v trojce je dočasné skladiště. Tohle omezení zmizí nejpozději do začátku letní sezóny. Pokud by Vám aktuálních 13 lůžek nestačilo, můžete využít i Penzion V Kopci nebo Chatu Pod Javořicí.

Jehňátka

Jako každý rok touhle dobou se nám rodí jehňátka. Letos je to složité vzhledem ke chladnému počasí, ale nedá se nic dělat, počkat nejde. Pomáháme jim, co můžeme, ale chlad je zlý. Tak jim držme palce, ať jich přežije co nejvíc.