Kemp Javořice

život v kempuPozor!!! O víkendu 2. – 4. 6. 2023 bude kemp pro veřejnost uzavřen – soukromá akce. !!!

Návštěvníkům, dávajícím i na dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou, je k dispozici zahrada (cca 0,5 ha). Plocha zahrady není pevně rozdělena na jednotlivá stání, ale na každý karavan předpokládáme plochu cca 80 m2, na stan podle velikosti 30–80 m2 a to včetně parkovacího místa pro auto nebo jiný dopravní prostředek.

Zahrada je v mírném svahu, ale s terasami, takže je k dispozici dost vodorovných ploch, zároveň ale zmíněný svah a dobře propustná půda zajistí, že i po vydatnějším dešti nedojde k zamokření nebo dokonce zaplavení. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které v horkém létě poskytnou stín. V odpoledních hodinách jej vrhá i lesík, kterým je celá zahrada ze západu a severu lemovaná.

Kemp je vybavený i přípojkami elektřiny, připojovací sloupky jsou tři –- na spodním a horním okraji plochy a uprostřed. Na krajích jsou k dispozici běžné české zásuvky 220 V, uprostřed je stojan s modrými EURO zásuvkami (samozřejmě také 220 V). Redukce k zapůjčení máme. Na horním a dolním konci je i kohoutek s vodou.

Zázemí

V jiném křídle domu, než jsou pokoje, jsou k dispozici koupelny a WC (sprcha, umyvadlo, záchod, každé 4 ×), kout s dřezy na mytí nádobí a lednička. Vedle je stůl na stolní tenis, aby se měly (nejen) děti kde vyřádit. Přístup do koupelen je bezbariérový, jedna (dámská) sprcha a WC jsou vybaveny podle požadavků pohybově handicapovaných osob.

O patro níž máme společenskou místnost (vinárnu), která funguje zároveň jako recepce, herna pro děti i bar (točíme ZONku a pivo Bernard 11 světlé a polotmavé). Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké.

V severozápadním koutě zahrady je ohniště, o kousek dál pak dětská skluzavka a volejbalové hřiště.

Stravování v kempu

V případě stravování z vlastních prostředků jsou k dispozici dřezy na mytí nádobí, čtyřploténkový PB vařič, rychlovarná konvice a lednička, k snídani si u nás můžete objednat čerstvé pečivo.

Pokud se raději necháte obsloužit, přichystáme Vám snídani ve vinárně. K večeři můžete mít u nás utopence nebo nakládaný hermelín, nejbližší restaurace je Na Kovárně v Mrákotíně (3 km) nebo v Řásné v kempu (2 km). Doporučit lze i restauraci Na Kocandě v Krahulčí (5  km). V Telči je dobrých restaurací také několik.

Ceník kempu

Rezervace kempu