Kemp Javořice

život v kempuNávštěvníkům, dávajícím i na dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou, je k dispozici zahrada (cca 0,5 ha). Plocha zahrady není pevně rozdělena na jednotlivá stání, ale na každý karavan předpokládáme plochu cca 80 m2, na stan podle velikosti 30–80 m2 a to včetně parkovacího místa pro auto nebo jiný dopravní prostředek.

Zahrada je v mírném svahu, ale s terasami, takže je k dispozici dost vodorovných ploch, zároveň ale zmíněný svah a dobře propustná půda zajistí, že i po vydatnějším dešti nedojde k zamokření nebo dokonce zaplavení. Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které v horkém létě poskytnou stín. V odpoledních hodinách jej vrhá i lesík, kterým je celá zahrada ze západu a severu lemovaná.

Kemp je vybavený i přípojkami elektřiny, připojovací sloupky jsou tři –- na spodním a horním okraji plochy a uprostřed. Na krajích jsou k dispozici běžné české zásuvky 220 V, uprostřed je stojan s modrými EURO zásuvkami (samozřejmě také 220 V). Redukce k zapůjčení máme. Na horním a dolním konci je i kohoutek s vodou.

Zázemí

V jiném křídle domu, než jsou pokoje, jsou k dispozici koupelny a WC (sprcha, umyvadlo, záchod, každé 4 ×), kout s dřezy na mytí nádobí a lednička. Vedle je stůl na stolní tenis, aby se měly (nejen) děti kde vyřádit. Přístup do koupelen je bezbariérový, jedna (dámská) sprcha a WC jsou vybaveny podle požadavků pohybově handicapovaných osob.

O patro níž máme společenskou místnost (vinárnu), která funguje zároveň jako recepce, herna pro děti i bar (točíme ZONku a pivo Bernard 11 světlé a polotmavé). Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké.

V severozápadním koutě zahrady je ohniště, o kousek dál pak dětská skluzavka a volejbalové hřiště.

Stravování v kempu

V případě stravování z vlastních prostředků jsou k dispozici dřezy na mytí nádobí, čtyřploténkový PB vařič, rychlovarná konvice a lednička, k snídani si u nás můžete objednat čerstvé pečivo.

Pokud se raději necháte obsloužit, přichystáme Vám snídani ve vinárně. K večeři můžete mít u nás utopence nebo nakládaný hermelín, 100 m od nás je restaurace Pod Štamberkem. Ale POZOR – to je Hospoda Na Mýtince!

Ceník kempu

Rezervace kempu

 

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].