Ubytování

Penzion Javořice

Sedm pokojů s příslušenstvím a centrálním vytápěním, dvě společenské místnosti, bar, krb, venkovní terasa s ohništěm, parkování na zahradě. Kapacitu lze rozšířit o 10 míst ve 100 m vzdáleném depandance.

Penzion V kopci

Naši nabídku jsme rozšířili o další kapacitu ubytování v pěti pokojích (každý s vlastní koupelnou) penzionu V Kopci, vzdáleném 100 m od našeho statku. Vybavení je podobné, ale na snídani si dojdete k nám.

Chata pod Javořicí

Chata na okraji řídkého lesíku cca 200 m od rybníka Dolní Mrzatec. Dvě totožné části nabídnou každá verandu, přízemní místnost s kuchyňským koutem, kamny a posezením a podkroví s postelemi a sluneční terasou.

Kemp Javořice

Velká zahrada je k dispozici pro ty, kteří dávají i o dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou. Kemp má vlastní zázemí – koupelny a WC (4 × sprcha, umyvadlo, záchod), kout s dřezy na mytí nádobí, sporák, lednici i různá hřiště a sportoviště.

Please enter the Page ID of the Facebook feed you'd like to display. You can do this in either the Custom Facebook Feed plugin settings or in the shortcode itself. For example, [custom-facebook-feed id=YOUR_PAGE_ID_HERE].