Kemp Javořice

Karavany na první teraseNávštěvníkům, dávajícím i na dovolené přednost vlastní střeše nad hlavou, je k dispozici zahrada (plocha 0,35 ha). Pro ně jsou v jiném křídle domu, než jsou pokoje, připraveny koupelny a WC (sprcha, umyvadlo, záchod, každé 4x), kout s dřezy na mytí nádobí a lednička. Vedle je stůl na stolní tenis, aby se měly (nejen) děti kde vyřádit. Přístup do koupelen je bezbariérový, jedna (dámská) sprcha a WC jsou vybaveny podle požadavků pohybově handicapovaných osob.

Koupelna kempuO patro níž máme klubovnu (vinárnu), která funguje zároveň jako recepce, herna pro děti i bar (točíme ZON-ku a Bernard 11 světlé a polotmavé). Všechno vnitřní prostředí je nekuřácké.

Na zahradě jsou vzrostlé stromy, které v horkém létě poskytnou stín. V odpoledních hodinách jej vrhá i lesík, kterým je celá zahrada ze západu a severu lemovaná.

V severozápadním koutě zahrady je ohniště a začíná lanový park, který je dlouhý cca 100 m a končí u volejbalového hřiště.

Plocha zahrady není pevně rozdělena na jednotlivá stání, ale na každý karavan předpokládáme plochu cca 80 m2, na stan podle velikosti 30 - 80 m2 a to včetně parkovacího místa pro auto nebo jiný dopravní prostředek.

Zahrada je v mírném svahu, ale s terasami, takže je k dispozici dost vodorovných ploch, zároveň ale zmíněný svah a dobře propustná půda zajistí, že i po vydatnějším dešti nedojde k zamokření nebo dokonce zaplavení.

Stravování v kempu

Kuchyňský kout v kempuV případě stravování z vlastních prostředků jsou k dispozici dřezy na mytí nádobí, čtyřplotýnkový PB vařič, rychlovarná konvice a lednička, k snídani si u nás můžete objednat čerstvé pečivo.

Pokud se raději necháte obsloužit, přichystáme Vám snídani ve vinárně. K večeři můžete mít u nás utopence nebo nakládaný hermelín, 100 m od nás je restaurace Pod Štamberkem s nabídkou teplých jídel v době oběda (od 12 h) i večeře (do 20 h).

 

Společenská místnost pro kemp - vinárnaKemp je vybavený i přípojkami elektřiny, připojovací sloupky jsou tři - na spodním a horním okraji plochy a uprostřed. Na krajích jsou k dispozici běžné české zásuvky 220 V, uprostřed je stojan s modrými EURO zásuvkami (samozřejmě také 220 V). Redukce k zapůjčení máme. Na horním a dolním konci je i kohoutek s vodou.

 

Kemp je v provozu od 1. 5. do 15. 10.

Ceny

dospělá osoba
60 Kč
dítě do 12 let
30 Kč
malý stan
60 Kč
velký stan, karavan, obytné auto
100 Kč
auto
40 Kč
pes, motocykl
20 Kč
el. přípojka
40 Kč

 

Mimo hlavní sezónu poskytujeme slevu 20 % z uvedených cen při pobytu na 3 a více nocí. Hlavní sezóna je od 3. 7. do 23. 8. Pokud se k nám chystáte ve skupině víc než osmi osob, doporučujeme se objednat. Pro jeden stan to není nutné, to se nějaké místo vždycky najde.

Stan v kempu Javořice

Opalující se dvojice


Děkujeme! Máme rádi   Spolupracujeme   Jsme členy  
Kudyznudy.cz - tipy na výlet Kempy v ČR  
  dopenzionu.cz