Novinky 2017

(vkládáno odspodu)

Silvestr 2017

Silvestrovský pobyt u nás si určitě užijete. Můžete ochutnat všechny várky letošního moštu včetně toho vánočního, který se pije horký a všem tak chutná. Budou čerstvé skopové klobásy, po kterých se minule jen zaprášilo a možná i čerstvé uzené. Samozřejmostí bude točené pivo, vína ze sklepa Rybníky pana Tichého, medovina a slivovice od bratra Pavla, marmelády od našeho Filipa a buchty od naší babičky. A ješět k tomu koncerty Vánočních prázdnin v Telči.

Věříme, že sníh bude - když ne všude okolo nás přírodní, tak aspoň umělý na svahu v Mrákotíně, kde se jezdí do pozdního večera při umělém osvětlení a za lidové ceny.

Pobyt je vyhrazen skupině, která bude mít 14 - 20 členů, protože v partě je přece největší zábava.

A to hlavní na závěr: můžete počítat se slevou 15 - 23 % podle délky pobytu (3 - 6 nocí). Přííklad rozpočtu najdete zde

(V rezervačním systému je silvestrovský termín zablokován, v případě zájmu volejte na 777 317 111 nebo pište na e-mail info@javorice.cz ).

Lhotecký ledovec

Každoročně za mrazivého počasí vzniká nedaleko Lhotky ledovec, na který se chodí dívat lidé z celého okolí.

 

17. listopad - státní svátek - prodloužený víkend

Využijte poslední prodloužený víkend před Vánoci a zažijte podzimní Vysočinu!
Při pobytu na 3 noci a skupině 14 - 20 osob sleva na ubytování 15%, uděláme si malý moštokošt, zatopíme v krbu a zabékáme si při kytaře, pokud bude chuť.

Podzim 2017

Den Bernarda - 20. srpna

V neděli 20. 8. oslavíme, jako každoročně, den Bernarda. Předpokládaný začátek od 17 hodin, konec dle nálady, odhadem cca do 22. hodin. Po tuto dobu (nebo než dojde) bude pivo za 10 Kč (půllitr i trojka). Na žulovém kameni budeme péct jehněčí steaky a možná bude i muzika. Nechte se překvapit.

Aktualizace aktuality: Vzhledem k předpovědi ne úplně ideálního počasí na neděli rozšiřujeme tuto akci i na sobotu ve stejném čase. Je možné, že v neděli místo pečení masa na kameni ho budeme péct v troubě nebo na pánvi :-)

 

Lhotecký Country večer - 22. 7. 2017

Již tradiční akce (13. ročník) se uskuteční jako obvykle na návsi ve Lhotce, s předtančením Mrákotínských baletek, možná bude i další překvapení...

Pivo Ježek, párky a klobásy od firmy Mefisto Studená a Lojzův skvělý guláž. To si nemůžete nechat ujít!

Hraje JCS Salavice.

 

Last minute 20%

aneb najdi si svoji mezeru.

Blíží se červenec a v něm nezbývá už moc volných míst, nicméně nějaká ještě ano. Pokud uvažujete o pobytu u nás, otevřete si stránku Ceník a rezervace, zde překlikněte na záložku Obsazenost a na ní si vyberte volný termín. Při zaplnění celé zbývající mezery, to znamená že před ani za Vaším pobytem nezbyde volné místo, Vám poskytneme slevu 20%. Bude započtena nejpozději v doplatku ubytování (pokud se objednáte on-line, nedokáže systém tuto slevu započítat). Nabídka platí pro penzion v měsíci červenci a pouze pro přímé objednávky z tohoto webu (on-line, telefonem, e-mailem).

Letní brigády

Na letní sezónu přijmeme studentky na výpomoc.

Náplň práce obsluha hostů (recepce, bar), úklid, provoz lanového centra.

Podmínkou je schopnost vlídné komunikace s našimi hosty, výhodou znalost cizích jazyků.

Podrobnosti osobně. Tel. 777 317 111, e-mail info@javorice.cz

Jarní prázdniny

Letos je sněhu na běžky dost, stopy jsou projeté, nedrhne to ani na oranicích...
Vlek v Mrákotíně jezdí každý den (ve všední dny odpoledne, o víkendu celý den). U nás jsou jarní prázdniny od 20. února, v tomto týdnu jezdívá vlek i ve všední dny jako o víkendu.

 

Pololetní prázdniny

Pokud ještě nevíte, kam vzít své ratolesti na výlet za pěkné vysvědčení, zkuste to k nám. Kromě dostatku sněhu pro dětské radovánky tu máme i něco pro dospělé - tradiční klobásy, které se letos moc povedly.
 

Kurz řez ovocných dřevin

První vyhlášený termín kurzu se pomalu plní, pokud bude zájem, otevřeme jako vloni i druhý termín. Podrobnosti zde.